yasa

www.sanaleczanemiz.com.tr sitesinin amacı, sağlık alanında yüzeysel bilgiler vermektir. Unutmayınız ki Tedavi ve teşhis akademik bilgi gerektiren hassas konulardır. Bir rahatsızlığınız,şikayetiniz ,sağlık probleminiz olduğunda Hekime başvurmak Aklın,Mantığın ve Bilimin bir gerekliliği ve sonucudur.

  • SanalEczanemiz internet sitelerinin tamamında, hiçbir şekilde kanunlara aykırı olarak ilaç ve reçeteli ürün satışı yapılmamaktadır ve hiçbir şekilde böyle bir amaç güdülmemektedir. Kurucu eczacılarımız mesleki olarak bu duruma son derece mesafeli ve ilkeli yaklaşmaktadırlar.
  • www.sanaleczanemiz.com.tr  sitesinde yer alan bilgiler,görseller,açıklamalar tamamen yüzeysel bilgilendirme amaçlı olarak literatür bilgilerinden derlenmiştir. Hiçbir şekilde hekim tedavisi yerine geçmez tedavi amaçlı kullanılamaz. Öneri olarak kabul edilemez. Kullanılması durumundaki olası olumsuz durumlardan site kullanıcısı sorumludur.
  • SanalEczanemiz.com.tr  nin amacı; Bir eczanede bulabileceğiniz reçeteli ürünler ve ilaçlar haricinde eczanede satılabilme özelliği kazanmış güvenilir markaların yine güvenilir ürünlerini en cazip koşullarla siz nihai tüketicilere ulaştırmaktır.
  • SanalEczanemiz internet satış sitelerinin ürün pörtföyü: Sağlık, kozmetik, medikal ve kişisel bakım ve benzer ürünlerinden oluşmaktadır.
  • www.sanaleczanemiz.com.tr  sitesinde yer alan ürün resimleri, açıklamaları, tanıtımları editörlerimizce ilgili üretici, distribitör ve tedarikçilerin resmi görsel ve yazılı oluşumlarından derlenmektedir. Farklılıklar hatalar ve yanıltıcı bilgilerden sanaleczanemiz oluşumu sorumlu değildir.
  • www.sanaleczanemiz.com.tr  site içeriğinin ve ilgili bölümlerinin her hakkı saklıdır ve taklit edilemez kopyalanamaz. Kaynak gösterilmeden başka yerlerde kullanılamaz.
  • www.sanaleczanemiz.com.tr  sitesinde yer alan bilgiler,görseller tamamen yüzeysel bilgilendirme amaçlı olarak literatür bilgilerinden derlenmiştir. Hiçbir şekilde hekim tedavisi yerine geçmez tedavi amaçlı kullanılamaz. Kullanılması durumundaki olası olumsuz durumlardan site kullanıcısı sorumludur. Sanaleczanemiz bu durumlardan sorumlu tutulamaz.
  • www.sanaleczanemiz.com.tr sitesi hiçbir zaman tedavi önerisinde ve tedavi yöntemleri hakkında yönlendirme yapmaz yapamaz. Tekrar edecek olursak; Unutmayınız ki Tedavi ve teşhis akademik bilgi gerektiren hassas konulardır. Bir rahatsızlığınız,şikayetiniz ,sağlık probleminiz olduğunda Hekime başvurmak Aklın,Mantığın ve Bilimin bir gerekliliği ve sonucudur.
  • Tüm site kullanıcıları bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.